Angel

Kocour Angel

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.7.2021
Místo nálezu:Budyně nad Ohří
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Angele

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Angele krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Angele granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Angele

Pár slov o kocourkovi

Černý Angel měl stejně jako jeho dva sourozenci strašlivou rýmu a velice špatná očička. Rýmu jsme zvládli, ale stále se potýkáme a bojujeme s vředem na očku. Angel je ještě malý, takže léčka pokračuje a očičko se pomaličku zlepšuje. Jinak černému lumpačisku nic nechybí. Rád se zabaví s ostatními koťaty, misky umí vymetat zdárně. Je čistotný, zkrátka je to takový černý andílek, Angel.

Zeptejte se na Angele

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI