Euronka

Kočka Euronka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.7.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Euronku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Euronku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Euronku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Euronku

Pár slov o kočičce

Šedivá kočička Euronka byla odchycena ve sběrném dvoře v Roudnici nad Labem jako poslední koťátko od tamních kočiček. Euronka je trochu plašší kočička, je však moc milá. Je to ještě kotě takže si na člověka zvykne rychle. Je zkrátka trošku zdrženlivější. Ráda si hraje s ostatní kočičí drobotinou, je moc čistotná a má zdravý apetit. Je to malé šedivé zlatíčko.

Zeptejte se na Euronku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI