Apolenka

Kočka Apolenka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 25.5.2016
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ivana Špetlová, Jitka Kumpánová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Apolenku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Apolenku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Apolenku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Apolenku

Pár slov o kočičce

Kočička Apolenka byla přijata se čtyřmi koťátky.  Apolenka nebyla ničí kočičkou na vsi Horní Týnec. Koťátka porodila v bouřce s kroupami pod autem. Bohužel jí zůstalo pouze jedno koťátko, které už dávno našlo domov. Apolenka je moc hodná, ale pořád má panický strach z lidí, pomůže ji nějaká dobrá duše strach odstranit? Nejistotu cítí i při soužití více kočiček. Hodila by se do domečku se zahrádkou, kde by si mohla žít svým životem. Škoda, že jí nebylo možné vrátit do původní lokality, nechtěli ji tam. Ve Sluníčku není šťastná