Borůvka

Kočka Borůvka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.4.2016
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ivana Hurychová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Borůvku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Borůvku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Borůvku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Borůvku

Pár slov o kočičce

Borůvka k nám přišla z bývalého kravína v Rohatcích. V té době měla již dva dny stará koťátka, kterých bylo sedm. Jedno koťátko pátý den po narození zemřelo. Borůvka byla úžasná máma, hlídala a krmila své děti ve dne v noci. Když přišla Borůvka do Sluníčka těsně po porodu sedmi dětiček, byla malinká, droboučká. Nyní je z ní veliká, mohutná kočička. Její koťátka už dávno našla domov, Borůvka však stále čeká. Čím je déle ve Sluníčku, tím méně vyhledává přítomnost lidí. Jakoby se ztrátou volnosti, ztratila i důvěru v lidi. Moc by si zasloužila domov v domečku se zahrádkou.

Kočička našla domov