Arlen

Kočka Arlen

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2631
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Arlenho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Arlenho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Arlenho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Arlenho

Pár slov o kočičce

Arlen je dlohosrstá tříbarevka z kravína u obce Klaýí. Do Sluníčka přišla se dvěma koťátky, Arínkem a Arinkou. Arlen je bojavější kočička, má špatnou nožičku. Zřejmě si v minulosti nožku zlomila, ta potom špatně srostla. Kočičku to však nebolí, ani jí to nebrání v pohybu, je na to zvyklá zřejmě od kotěte.  Z Arlenky se vyklubala milá, vděčná a mazlivá kočička. Nevadí jí ani ostatní kočičky, akceptuje je, nesmí jich být však mnoho, nehraje si s nimi. Potřebovala by klidnější domácnost, kde bude šťastná, když bude milována a mazlena.

 

Zeptejte se na Arlenho

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI