Messi

Kočka Messi

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2022
Místo nálezu:Litoměřice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2637
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Messi

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Messi krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Messi granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Messi

Pár slov o kočičce

Messi je krásná mourinka, maminka  koťátek Medáčka a Medúzky, byla vystrčena z auta v Litoměřicích v Želetické ulici před firmou Kisplus. Paní vylezla z auta, vyndala kočičí toaletu, ve které byla maminka se dvěmi novorozenými koťaty, misku s granulemi a papír s inzercí (Darujeme koťata). Maminka Messi z toalety vyběhla, chtěla zpět do auta, ale měla smůlu, auto odjelo. Naštěstí incident viděl zaměstnanec firmy a rodinku odnesl do bezpečí a poté byla převezena do Sluníčka.
Messi je asi tříletá, krásně živená kočička. Jejím koťátkům byly asi dva dny.

Zeptejte se na Messi

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI