Armando

Kocour Armando

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.7.2020
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Armando

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Armando krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Armando granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Armando

Pár slov o kocourkovi

Kocourek, který u nás dostal jméno zavánějící exotikou a vášní, Armando, byl velmi nepoeticky nalezen na cestě do obce Vesce mezi poli. Živil se zde myšmi, kterých je letos opravdu hodně, v tomto případě naštěstí. Slečna, která ho našla se v obci snažila najít majitele, ale bez úspěchu. Kontaktovala tedy obec a nalezení kocourka bylo hlášeno rozhlasem, avšak bez odezvy.

Armando byl velmi hladový, vyčerpaný. Skoro celý den u nás prospal. Až se rozkouká a zjistí, že je v bezpečí a lovit myšky u nás může plyšové a pro zábavu, jeho povaha se určitě rozvine a stane se z něj úžasný, přítulný kocourek.

Kocourek našel domov