Máta

Kočka Máta

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Máta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Máta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Máta granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Máta

Pár slov o kočičce

Mátička je líbezná kočička, která svému jménu dělá čest. Je to voňavé, kulaté, černé štěstí, které si na vás rychle zvykne a přinese štěstí do domova a srdce.

Je to krásná černá kočička, která je maličko nedůvěřivá, ale při trošce trpělivosti, důvěry rychle nabude, je to ještě mrně. Ve Sluníčku nebyl v poslední době moc čas koťátka vymazlovat, potýkali jsme se s kočičím morem.

Malá Mátička od začátku bojuje se zánětem v očích, který se však zlepšuje a zlepšuje.  Je dalším z koťátek od pana “ množitele“ ze Štětí. Z této lokality se dosud odebralo a řešilo 30 kočiček. Přišla k nám s rýmou, byla vyléčena, ale záhy se jim rýma vrátila s ještě horším zánětem očiček.

 

Kočička našla domov