Bengálek

Kocour Bengálek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 18 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 4.1.2021
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bengálek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bengálek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bengálek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bengálek

Pár slov o kocourkovi

Kocourek, který díky své kresbě na kožíšku dostal jméno Bengálek bydlel v domku na vesnici v blízkosti Štětí.  Dům byl však jeho páníčkem prodán, ale Bengálek v něm zůstal. Noví majitelé se třemi malými dětmi soužití s kocourkem nezvládali, kocourek nechtěl zůstávat pouze venku a jak mohl už byl uvnitř domu. Pelíšek v dílně mu nestačil. Tak Bengálek putoval do Sluníčka.

Má trošku zdeformované ouško, což je pouze kosmetický nedostatek, samozřejmě. Ve svém krásném kožíšku měl zbytky blech, trpěl ušním svrabem a prohlídka na veterinární klinice ukázala, že se jeho tělíčko potýká s nějakým zánětem. Léčíme tedy a věříme, že z něj v krátké době bude výstavní pan kocour. Je přítulný, má rád lidi a teplý pelíšek.

Zeptejte se na Bengálek

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI