Čukotka

Kočka Čukotka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.12.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Čukotku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Čukotku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Čukotku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Čukotku

Pár slov o kočičce

Malá, vykulená a trochu bojácná kočička Čukotka byla před Vánoci nalezena schoulená pod paletami se stavebním materiálem v zahradě domu v Libušině ulici v Roudnici nad Labem. Při nálezu měla úplně slepená očička hnisem, vůbec neviděla chudinka. Očička jí nálezci vyčistili a poté putovala k nám, do Sluníčka. Je to malá bojavka, která určitě nic pěkného za svůj mladý kotěcí život nezažila. U nás se chová tiše, naštěstí ráda baští a užívá si měkkých pelíšků.

Čukotka je nádherně zbarvená mourinka se zajímavou kresbou na svém tělíčku. Bude z ní ozdoba domova, která vás zahrne láskou, kterou budete muset pouze opětovat a dávat.

Kočička našla domov