Bertík

Kocour Bertík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Travčice
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2878
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bertíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bertíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bertíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bertíka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Bertíčkovi trvalo než si ve Sluníčku zvykl na nové prostředí, nové lidi. Bohužel, pokud přijde cizí člověk, je obezřetný, nechce se kamarádit, což mu snižuje šanci na nový domov. V novém domově bude potřebovat více trpělivosti než si zvykne. Časem však z něho bude úžasný parťák.

Černý kocourek Bertík byl delší dobu na čekacím listu Sluníčka. Potřebovali jsme nejdříve snížit počet kočiček, abychom jej mohli přijmout. Bertík přišel spolu s tříbarevnou Kuličkou, sestřičkou Rozárkou a cca desetiměsíčním mourovatým kocourkem Vendíkem. Všechny kočičky jsou zlaté a mazlivé. Změna prostředí je trochu vyděsila, doufáme, že brzy najdou milující domovy, kde se jim bude dobře dařit.

Bertík je krásná, heboučká, černá kulička. Má veliké oči, kterými se kouká zprvu nedůvěřivě avšak laskavě a pln důvěry. Je to zlatíčko.

Kocourek našel domov