Bertík

Kocour Bertík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 6 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Travčice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2878
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bertíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bertíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bertíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bertíka

Pár slov o kocourkovi

Černý kocourek Bertík byl delší dobu na čekacím listu Sluníčka. Potřebovali jsme nejdříve snížit počet kočiček, abychom jej mohli přijmout. Bertík přišel spolu s tříbarevnou Kuličkou, sestřičkou Rozárkou a cca desetiměsíčním mourovatým kocourkem Vendíkem. Všechny kočičky jsou zlaté a mazlivé. Změna prostředí je trochu vyděsila, doufáme, že brzy najdou milující domovy, kde se jim bude dobře dařit.

Bertík je krásná, heboučká, černá kulička. Má veliké oči, kterými se kouká zprvu nedůvěřivě avšak laskavě a pln důvěry. Je to zlatíčko.

Zeptejte se na Bertíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI