Vendík

Kocour Vendík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 7 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Travčice
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2875
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vendíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vendíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vendíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vendíka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Vendíčkovi trvalo než si ve Sluníčku zvykl na nové prostředí, nové lidi, byl zvyklý pouze na starší paní. Bohužel, pokud přijde cizí člověk, je obezřetný, nechce se kamarádit, což mu snižuje šanci na nový domov. V novém domově bude potřebovat více trpělivosti než si zvykne. Časem však z něho bude úžasný parťák.

Mourovatý Vendík byl při příjmu cca desetiměsíční. Vendík byl  delší dobu na čekacím listu Sluníčka. Potřebovali jsme nejdříve snížit počet kočiček, abychom jej mohli přijmout. Vendík přišel spolu s tříbarevnou Kuličkou, černým Bertíkem a mourovatou Rozárkou.  Všechny kočičky jsou zlaté a mazlivé. Změna prostředí je trochu vyděsila, doufáme, že brzy najdou milující domovy, kde se jim bude dobře dařit.

Vendík je moc milí kocourek, čistotný a laskavý. Doufáme, že brzy najde milující domov. Je to zlatíčko.

Zeptejte se na Vendíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI