Vendík

Kocour Vendík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Travčice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2875
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vendíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vendíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vendíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vendíka

Pár slov o kocourkovi

Mourovatý Vendík byl při příjmu cca desetiměsíční. Vendík byl  delší dobu na čekacím listu Sluníčka. Potřebovali jsme nejdříve snížit počet kočiček, abychom jej mohli přijmout. Vendík přišel spolu s tříbarevnou Kuličkou, černým Bertíkem a mourovatou Rozárkou.  Všechny kočičky jsou zlaté a mazlivé. Změna prostředí je trochu vyděsila, doufáme, že brzy najdou milující domovy, kde se jim bude dobře dařit.

Vendík je moc milí kocourek, čistotný a laskavý. Doufáme, že brzy najde milující domov. Je to zlatíčko.

Zeptejte se na Vendíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI