Blondýna

Kočka Blondýna

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 8 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.11.2019
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Kateřina Hačecká
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Blondýnu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Blondýnu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Blondýnu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Blondýnu

Pár slov o kočičce

Bílá kočička Blondýna, je hluchá kočička, která se díky své hluchosti často cítí ohrožená, což dává najevo vrčením. Z počátku byla velmi ostražitá. Týdny trávila v kleci i poté co jsme jí nechávali otevřená dvířka, aby mohla ven. Cítila se tam prostě v bezpečí. Časem si však začala zvykat, až se sama přestěhovala do hlavní místnosti útulku, kde je nejvíc kočiček.

Začala si zvykat na soužití s větším množstvím kočiček  a k naší radosti se také dožaduje mazlení.

Její srst se od příchodu zlepšila, avšak stále to není ono. Blondýna o sebe nepečuje, srst má matnou, nečistou. Není to již žádná mladice, ale pomalu si zvyká.

Dobrá zpráva je že kočička od začátku dobře baští. Je to, a bude, zkrátka taková svá kočička, která bude vždy specifická a jiná. Určitě si svou rodinu také najde a bude se odměňovat mazlením, kočičí ojedinělostí a vlastní unikátností.

Zeptejte se na Blondýnu

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI