Blondýna

  • Na obrázku může být: uvnitř

Kočka Blondýna

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 let
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.11.2019
Doba v útulku: 4 roky a -1 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Kateřina Hačecká, David Šolc
Ev. číslo:1807
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Blondýnu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Blondýnu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Blondýnu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Blondýnu

Pár slov o kočičce

Naše Blondýna je náhodou úžasná kočka. Miluje však nejvíce mě (Mílu) a k ostatním lidem je rezervovaná, bojí se jich, křičí, když chtějí na ní sáhnout. Bylo by moc fajn pokud by našla domov. Na nové páníčky si určitě brzy zvykne a bude moc milovat. Nehodí se k dětem a do rušné rodiny a ideálně by měla být jedináčkem. Další kočičku si nepustí k tělu, bude jí zastrašovat, leká se každého většího pohybu, je prostě hluchá. Na svého nového člověka si rychle zvykne a bude se s ním mazlit od rána do večera i v noci. Stejně tak si od něho nechá všechno líbit, musí však absolutně důvěřovat, proto potřebuje moc a moc hodného páníčka.

Historie kočičky:

Bílá kočička Blondýna, je hluchá kočička, která se díky své hluchosti často cítí ohrožená, což dává najevo hlasitým projevem. Z počátku byla velmi ostražitá. Týdny trávila v kleci i poté co jsme jí nechávali otevřená dvířka, aby mohla ven. Cítila se tam prostě v bezpečí. Časem si však začala zvykat, až se sama přestěhovala do hlavní místnosti útulku, kde je nejvíc kočiček a nakonec se prodrala až do obytné části domu, kde se k našemu podivu dožaduje nejlépe neustálého mazlení.

Její srst se od příchodu zlepšila, avšak to nebylo stále ono, byla zadredovaná a místo bílé byla ušmoulaná.

Dobrá zpráva je,  že kočička je naprosto zdravá. Absolvovala celkovou prohlídku včetně sona, rentgenu, vyšetření krve, ošetření zubního kamene a prohlídku ústní tlamičky, koupel, vystříhání dredů a vyčesání.  Všechna vyšetření dopadla skvěle, Blondýnka je zdravá. Na rentgenu byla zjištěna stará zlomenina hrudní kosti. Blondýnka je díky své hluchosti lekavá.  Určitě si svou rodinu také najde a bude se odměňovat mazlením, kočičí ojedinělostí a vlastní unikátností. Ostatní kočičky moc nemusí, akceptuje je, ale jejich přiblížení se hodně bojí. Nejlepším domovem by byla klidná domácnost.

Zeptejte se na Blondýnu

Blondýna je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Blondýna velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI