Straška

Kocour Straška

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.11.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Strašku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Strašku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Strašku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Strašku

Pár slov o kocourkovi

Kocoure z obce Straškov dostal jméno dle místa nálezu,  Straška.  Nálezci, kteří kocourka našli jak pláče a táhne zadní nožičku za sebou, nenašli v okolí žádého majitele a tak kocourek skončil ve Sluníčku. Přišel k nám se zlomeninou zadní, pravé nožičky nad patním kloube, která mu byla na veterinární klinice zafixována a kocourek Strašky byl zároveň i vykastrován. Pár dní si na klinice pobyl a poté putoval do domácího ošetřování, do Sluníčka.

Tlapička mu začala natékat, fixace musela být kousek nastřižena, otok však stále pokračuje, čeká nás ráno opět návštěva kliniky.

Straška skvěle baští a chtěl by běhat, což mu však se zafixovanou nožičkou moc nejde, a tak se spíše chvílemi kutálí.

Kocourek našel domov