Britík

Kocour Britík

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.11.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Britíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Britíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Britíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Britíka

Pár slov o kocourkovi

Malý chudáček bílomourovatý Britík vyběhl z lesa v serpentinách z obce Krabčice na Roudnický obchvat. Maličký zubožený kocourek měl štěstí, že si jej někdo všimnul a přivezl do Sluníčka. Británek je velice zubožené koťátko, bůh ví, jak dlouho se samo potulovalo v lese. Má poškozené očičko, které necháme zašít,bude tak v klidu, snad se stáhne a po třch týdnech bude zase rozešito. Je sice nefunkční, ale z estetického důvodu bude zachováno. Británka jsme hned vykoupali, nakrmili a uložili na vyhřívanou dečku. Miláček se mohl uvrnět. Je to přítulný, milující kocourek, moc vděčný za záchranu a péči.

 

Kocourek našel domov