Bueno

Kocour Bueno

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.7.2018
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Buena

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Buena krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Bueno je jedno ze tří koťátek vyhozených na soukromý pozemek v Roudnici n.L. – Podlusky. Všechna tři koťátka jsou krásná, přítulná, hravá, prostě úžasná. Bueno je černý ďáblík a rošťák. Se svou pohodovou povahou je jako stvořen pro adopci a nový domov. Bohužel radost z jeho zdraví netrvala dlouho, Bueno začal špatně dýchat a kašlat. Po vyšetření se přišlo na to, že ho začalo trápit astma. Antibiotika nepomohla, užívá tedy léky na alergii. Ještě nevíme, zda to bude na celý život. Je to však nejsprávnější kotě ve Sluníčku.

Kocourek našel domov