Margotka

  • MARGOTKA...

Kočka Margotka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 0 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.7.2018
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Margotku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Margotku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Margotka byla nalezena spolu s bratříčkem Brumíčkem v Dobříni u pískovny. Byla hodně hladová, hubená s ošklivýma očičkama. Přes zanícená očička vůbec neviděla, nosánek měla zalepený rýmou. Ve Sluníčku pořád jen jedla a jedla, z čehož jsme měli velikou radost, krásně přibírala na váze a očička a rýma se každým dnem lepšily.  Rýmy a zánět očiček se u Margotky několikrát opakovaly, její imunita je velice křehká. Holčička má zvláštní stavbu těla, hodně podobnou perskému plemenu, občas začala kulhat na zadní nožičky. Rentgen tělíčka ukázal, že nemá vůbec vyvinuté kyčelní jamky a růstové potíže s páteřními obratly. Prognóza je velice nejistá.  Je to malá kočička,  je veselá a moc hezká.

 

Kočička našla domov