Bušinka

Kočka Bušinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.11.2022
Místo nálezu:Bohušovice n. Ohří
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Ev. číslo:2857
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bušinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bušinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bušinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bušinku

Pár slov o kočičce

Černobílá asi 4měsíční kočička z Bohušovic byla nalezena na sídlišti, běhala tam asi 3 dny a ohřívala se na kapotě aut, která právě přijela. Při příjmu měla celou srst šedivou a mastnou a byla načichlá benzínem. Jestli ji někdo vyhodil, nebo ji náhodou odněkud v motoru přivezl, bohužel netušíme.
Byla ošetřena, dostala jméno Bušinka a putovala do depozita u Marušky, kde si užívá mazlení, které tolik miluje. Je moc mazlivá a lidi má opravdu ráda.

Zeptejte se na Bušinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI