Selena

Kočka Selena

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.10.2022
Místo nálezu:Bechlín
Doba v útulku: 1 rok a 6 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Terezie Harapesová
Ev. číslo:2796
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Selenu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Selenu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Selenu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Selenu

Pár slov o kočičce

Kočička Selena je maminka koťátek nalezených v lese, Sam, Sansa, Sharon a Sydney . Selena je pořád hodně plachá a do lesa nebylo možné jí vrátit. Je moc krásná, nejlepší by bylo pokud by se našel někdo, kdo by se jí mohl věnovat a poskytl jí domov, byli bychom moc rádi. Určitě se dá vymazlit, pouze potřebuje více času a trpělivosti. Odměna za trpělivost s vynaloženou práci je vždy  nejsladší, to platí zejména pro  plašší kočiček, jejiž láska a důvěra je odrazem laskavosti a dobrého srdce.

Kočička našla domov