Byblosek

Kocour Byblosek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.11.2022
Místo nálezu:Černoušek
Doba v útulku: 1 rok a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2818
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bybloska

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bybloska krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bybloska granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bybloska

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Nakonec Byblošek trochu vidí. I levé očičko zázrakem splasklo a nemuselo dojít k jeho vyndání. Byblošek je úžasné kotě a v jeho chování není vůbec viditelné, že špatně vidí.

Malý kocourek Byblosek byl nalezený v hromadě dřeva v obci Černoušek. Měl velice špatná obě očička, u pravého očička měl vchlípená víčka, která očičko dráždila. Podstoupil zákrok sešití víčka tak, aby očičko nebylo drážděno. Očičko však bylo již ve velmi špatném stavu a tak je chlapeček bohužel slepý. Levé očičko se už zachránit nedalo. Chlapeček jinak krásně prospívá a i přes handicap je veselý, kulaťoučký, chová se stejně jakoby viděl. Je to moc hravý rarášek, opravdu na něm vůbec nepoznáte, že by neviděl. Dělá nám velikou radost.

Kocourek našel domov