Byblosek

Kocour Byblosek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.11.2022
Místo nálezu:Černoušek
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2818
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bybloska

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bybloska krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bybloska granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bybloska

Pár slov o kocourkovi

Malý kocourek Byblosek byl nalezený v hromadě dřeva v obci Černoušek. Měl velice špatná obě očička, u pravého očička měl vchlípená víčka, která očičko dráždila. Podstoupil zákrok sešití víčka tak, aby očičko nebylo drážděno. Očičko však bylo již ve velmi špatném stavu a tak je chlapeček bohužel slepý. Levé očičko se už zachránit nedalo. Chlapeček jinak krásně prospívá a i přes handicap je veselý, kulaťoučký, chová se stejně jakoby viděl. Je to moc hravý rarášek, opravdu na něm vůbec nepoznáte, že by neviděl. Dělá nám velikou radost.

Zeptejte se na Bybloska

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI