Kiánek – v léčbě

Kocour Kiánek – v léčbě

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.11.2022
Místo nálezu:Hrobce
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2822
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kiánek – v léčbě

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kiánek – v léčbě krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kiánek – v léčbě granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kiánek – v léčbě

Pár slov o kocourkovi

Chlapeček Kiánek, původně jsme mysleli, že to je kočička Kia, byl nalezen ve škarpě za cedulí obce Hrobce ve velmi špatném stavu. Kiánek měl zlomeninu pánve, zlomeninu obou zadních nožiček v kyčli a zranění čelisti. Bude nutné provést resekci obou kyčelních kloubů a operaci čelisti. Chlapeček byl chuděrka hodně bolestivý, děkujeme nálezcům, že jej ve škarpě nenechali. Ihned byl hospitalizhován na veterinární klinice.
V současné době se Kiánek zotavuje po operaci. Je to trpělivý kocourek, je vidět, že se mu postupně ulevuje a den ze dne je mu lépe.

Zeptejte se na Kiánek – v léčbě

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI