Chňapka

Kočka Chňapka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.1.2019
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Chňapku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Chňapku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kočičky, kterou jsme pojmenovali Chňapka se někdo, i s jejími dvěmi sestřičkami, zbavil v obci Lounky. Paní, která koťátka i s maminkou našla se jich ujala a starala do té doby, než se ve Sluníčku trošku uvolnilo.

Maminka koťátek už svůj domov našla. Chňapka je malé hebounké chlupaté klubíčko, které však má svůj vlatní názor, který se nebojí projevit. Lumpačí se sestřičkami, bude to skvělá parťačka, která zaplní Váš domov lumpačivím kočičím štěstím.

Chňapka, stejně jako její sestřičky, je čistotná a krásně papá. Snad se na ní brzy usměje štěstí a najde si ji ten její člověk

Kočička našla domov