Dečka

  • NÁŠE nový přírůstek kočička DEČKA...

Kočka Dečka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.1.2019
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dečku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dečku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kočičky, kterou jsme pojmenovali Dečka se někdo, i s jejími dvěmi sestřičkami, zbavil v obci Lounky. Paní, která koťátka i s maminkou našla se jich ujala a starala do té doby, než se ve Sluníčku trošku uvolnilo.

Maminka koťátek už svůj domov našla. Dečka je malé hebounké chlupaté klubíčko, kterému však z očí srší všichni rarášci.  Je neposedná a vymýšlí malé lumpačinky, které jsou spíš zábavné než ohrožující. Po chvilce škádlení se však dokáže i uklidnit a užívat si teplého lidkého doteku.

Dečkaje čistotná a krásně papá. Snad se na ní brzy usměje štěstí a najde si ji ten její člověk.

Kočička našla domov