Dášenka

Kočka Dášenka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 7.5.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dášenku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dášenku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dášenku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dášenku

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Dášenka má léčbu FIP již za sebou. Nyní je zcela zdravá, velice hravá, mazlivá, kontaktní, hraje si se vším, co se kolem šustne. Stále ještě roste jako z vody.

Malá kočička Dášenka ze zahrádek ze Štětí byla při příjmu diagnostikována na FIP. Zahájili jsme léčbu, která je zdlouhavější a drahá, ale zabírá a kočičky se většinou vyléčí. To je též případ Dášenky. Máme moc velikou radost. Měla veliké bříško, plné tekutiny, které již splasklo a Dášenka se má čile k světu. Je to krásně zbarvená kočička, je miloučká, moc něžná a láskyplná.

Zeptejte se na Dášenku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI