Grand

Kocour Grand

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.5.2021
Místo nálezu:Ječovice
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Granda

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Granda krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Granda granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Granda

Pár slov o kocourkovi

Bílomourovatý Grand je mladý kocourek, který k nám přišel z Ječovic, kde se o něho dočasně starala jedna starší paní. Kocourek měl abces na ocásku a byl hodně začervený. Je moc milý, lidi má rád, je velice přátelský.  Ostatní kočičky ve Sluníčku moc v lásce nemá, nejraději by  tedy byl jedináček, popřípadě k mladší kočičce a úplným nebem by byl bezpečný domov se přístupem na zahradu.  Jinak je absolutně bezkonflitní, svého člověka bude milovat a zahrnovat kočičí pozorností.

Zeptejte se na Granda

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI