Datlík

Kocour Datlík

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.10.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Datlíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Datlíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Datlíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Datlíka

Pár slov o kocourkovi

Černý Datlík přišel se dvěma sourozenci a všichni byli dosti plašší. Na mourovatou sestřičcku Sovičku se štěstí již usmálo a poměrně záhy po přijetí šla do nového domova, kde z plašanky stala mazlík, divoška a vládkyně najednou.
Datlíček je pořád ještě ostražitější, plašší, dělá však pokroky. Před námi a fotoaparátem již nezalézá do nejčernějšího kouta, má opravdu vyvinutý cit pro mimikry :), ale sem tam i zapozuje a hrdě čelí nastavenému mobilnímu telefonu. Datlíček je zkrátka svůj, osobnost, která se rozvíjí pomalu jako černé kvítko z čertovy zahrádky. Je krásně chlupatý, kožíšek má jemnoučký a voňavý. V hrudi mu bije veliké srdce, které potřebuje pouze trochu něhy, trpělivosti a důvěry.
Ráda bych napsala, že dle zkušeností vím, že takto plaché kotě, se lépe vymazlí, pokud jde do rodiny včas a alespoň k jedné kočičce. Hodně toho odkouká od domácí kočičky, která ho jakoby „vede“, a ono se lépe přizpůsobí. Kdežto já tu na jedno kotě sáhnu, ono zasyčí a prchnou všichni.
Prosím tedy, kdo se poohlíží po kamarádovi ke kočičce, zkuste pomoc i těmto plaším koťátkum i starším kočičkám. Někdy to trvá déle, někdy to jde hned, ale jednou k vám na ten gauč skočí a o to větší budete mít radost, že jste pomohli. Vše je o trpělivosti a oni vám to všechno jednou vynahradí.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI