Kosáček

Kocour Kosáček

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.10.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kosáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kosáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kosáčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kosáčka

Pár slov o kocourkovi

Černý Kosáček se pomalu rozkoukává, lumpačí s bráškou Datlíkem a vůbec se již tolik nebojí jako když k nám přišel. Kosáče a jeho tři sourozenci byli všichni značně plašší, dvě kočičky již svůj vysněný domov
Kosáček přišel s bráškou Datlíkem, mourovatobílou holčička Sovičkou a mourovatou Kukačkou. Všechna ptáčata putovala do vymazlovacího depozita k Marušce.
Byla to plašší čtveřice, která se vždy když se otevřeli dveře rozprchla do nejčernějších koutů. V osvojení mimiker byl obzvláště úspěšní černí hoši, Kosáček s Datlíkem. Po čase si však začali zvykat, zkoumat a sem tam se i nechali pohladit.
Kdo nás sleduje, ví, že v sobotu už odešel domů jejich bratr Orlík. Má se báječně, má úžasnou rodinu a chlupaté kamarády. Rozkoukal se brzy a již je i mazel, který spal už i v posteli.
Ráda bych napsala, že dle zkušeností vím, že takto plaché kotě, se lépe vymazlí, pokud jde do rodiny včas a alespoň k jedné kočičce. Hodně toho odkouká od domácí kočičky, která ho jakoby „vede“, a ono se lépe přizpůsobí. Kdežto já tu na jedno kotě sáhnu, ono zasyčí a prchnou všichni.
Prosím tedy, kdo se poohlíží po kamarádovi ke kočičce, zkuste pomoc i těmto plaším koťátkum i starším kočičkám. Někdy to trvá déle, někdy to jde hned, ale jednou k vám na ten gauč skočí a o to větší budete mít radost, že jste pomohli. Vše je o trpělivosti a oni vám to všechno jednou vynahradí.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI