Drobeček

Kocour Drobeček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.7.2018
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lucie Vitvarová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Drobečka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Drobečka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Drobeček je jeden ze tří brášků, kteří byli nalezeni ve strouze u silnice za obcí. Koťátka byla špinavá, hladová, určitě tam byla několik dní.  Koťátka prošla karanténou a již jsou v pořádku a vyhlíží svůj nový domov. Drobeček je charakteristický tím, že má tmavý flíček na hlavičce. Drobeček má ještě pořád obavu z lidí, není však agresivní, při hlazení i chování drží, ale zatím je pořád strachy stažený. Potřebuje akutně trpělivý domov, aby už konečně začal lidem důvěřovat. S ostatními kočičkami vychází výborně.

Kocourek našel domov