Šmíráček

Kocour Šmíráček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.7.2018
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Šmíráčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Šmíráčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Šmíráček je jeden ze tří brášků, kteří byli nalezeni ve strouze u silnice za obcí. Koťátka byla špinavá, hladová, určitě tam byla několik dní.  Koťátka prošla karanténou a již jsou v pořádku a vyhlíží svůj nový domov. Šmíráček je opravdu krásný kocourek se zvědavým pohledem. I když start do života neměl nejlepší, věříme, že nyní se podaří mu najít skvělí adoptivní rodiče, kteří ho samou láskou umazlí. Je to totiž bojavka, podobně jako jeho sourozenci Flekáček a Drobeček. Šmíráček je z nich však nejustrašenější. S ostatním kočičkami si rozumí skvěle.

Kocourek našel domov