Duplík

Kocour Duplík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.9.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Filip Gája
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Duplíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Duplíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Duplíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Duplíka

Pár slov o kocourkovi

Duplíčkovo jedno očičko se bohužel muselo vyjmout. Duplíček, maličký zrzeček přišel do Sluníčka před necelým měsícem se silně poškozenýma očičkama. Jedno očičko jsme ustáli, i když na něj téměř nevidí, druhé očičko bylo hodně vypouklé s ošklivým vředem. Toto očičko bylo provizorně zašito, aby zůstalo v klidu, nebylo drážděno vnějšími vlivy. Po rozšití bylo splasklé, vřídek zůstával, byl stažený, zřejmě by se zahojil. Očičko však opět začalo pracovat, začalo se opět zvětšovat, tak muselo být přistoupeno k vyjmutí očička. Duplíček první den po operaci byl apatický, nechtěl papat, už jsem měla o něho strach. Dnes, dva dny po operaci, je už lepší, tak snad bude v pořádku.

Zrzounek Duplík si stačil za svůj krátký kotěcí život už něco vytrpět. Je to však statečný kocourek, plný životní energie. Byl nalezen ještě se dvěmi sourozenci a pohled na něj byl velmi žalostný. Na jednom očičku měl škaredý, veliký vřed. Naštěstí byl nalezen na pět minut dvanáct, ještě chvilku a očičko by mu prasklo a co by s chudáčkem bylo dál si můžeme jen představovat.

 

Zeptejte se na Duplíka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI