Alaska

Kočka Alaska

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.9.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Alasku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Alasku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Alasku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Alasku

Pár slov o kočičce

Bílozrzavá kočička Alaska byla přijata se dvěmi brášky. Všechna mrňata měla problémy s očima. Alaska na tom byla lépe, ale očičko má též poškozené, je již však stabilizované, ale natrvalo poškozené.

Alaska je sladké mrně, má ráda lidi. Pohlazení si vyloženě užívá. Je čistotná, vzorně všechno sežere. Ráda si hraje s ostatními koťátky, zkrátka je to veselé, chlupaté klubíčko, které si konečně užívá života bez strádání a strachu. Alaska přestože má poškozené očko tak dokáže řádit jako pořádný zrzavý čert.

 

Zeptejte se na Alasku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI