Dýmuška

Kočka Dýmuška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dýmušku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dýmušku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dýmušku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dýmušku

Pár slov o kočičce

Dýmuška je kočička z devíti koťat vyhozených v lesíku u hlavní silnice u hlavní silnice z Roudnice n.L. směrem na Podlusky. Všichni do jednoho jsou mazlíci. Při přijetí byli neuvěřitelně hladový, trochu i dehydrovaní.

Dýmuška je mourovatá kočička s nádechem do želvovinova s předníma bílýma tlapkama. Miloučká, společenská kočička. Je moc čistotná, veselá, miluje hrátky se sourozenci, ale i lidské pohlazení a pozornost. Jako ostatní hledá přívětivý domov, kde bude považovaná za člena rodiny, milovaného a opečovávaného.

Kočička našla domov