Jointík

Kocour Jointík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Jointíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Jointíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Jointíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Jointíka

Pár slov o kocourkovi

Jointík jedním z devíti koťat vyhozených v lesíku u hlavní silnice u hlavní silnice z Roudnice n.L. směrem na Podlusky. všichni do jednoho jsou mazlíci, byla neuvěřitelně hladová, trochu i dehydrovaná.

Jointík je černý krasavec, ze všech nejmenší. Chudáček má poškozené očičko, nic jej však nebolí a svůj hendikep vůbe nevnímá. Je veslý, čilý, moc rád skotačí s ostatními sourozenci. Je čistotný a má moc rád měkký pelíšek a plné bříško. Má rád ostatní kočičky i lidi, kterých se vůbec nebojí.

Zeptejte se na Jointíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI