Eila

Kočka Eila

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 22.8.2022
Místo nálezu:Nové Dvory
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2742
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Eilu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Eilu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Eilu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Eilu

Pár slov o kočičce

Kočička Eila z Nových Dvorů k nám přišla původně jen na kastraci, ale z důvodu absence domova a velké přítulnosti kočičky ve Sluníčku už zůstala. Eila je roční kočička, která porodila dvě koťátka, které čekají u nálezců na umístění u nás až to bude možné. Je to moc velká mazlivka a příjemná, přítulná kočička. Ráda se s každým kamarádí, vyhledává společnost lidí a kočiček. Je krásně zbarvená a má hebounkou srst. Eila je čistotná, dobře jí, není vybíravá. Zkrátka správňácká kočička a úžasná společnice.

Zeptejte se na Eilu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI