Mortadelka

Kočka Mortadelka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2022
Místo nálezu:Radešín
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2740
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mortadelku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mortadelku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mortadelku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mortadelku

Pár slov o kočičce

Mourinka Mortadelka byla nalezena se svými sourozenci v louži před soukromou firmou v obci Radešín. Všechna koťátka byla stará sotva pár dní. Měla zalepená očička, byla silně podchlazená a hladová. Kde se tam takováta miminka vzala nevíme. Naštěstí si jejich úpěnlivého mňoukání všimla ostraha firmy, vzali je do sucha a tepla a kontaktovali Sluníčko.

Mortadelka ze začátku málo  přibývala na váze a málo pije, jakoby trpěla nechutenstvím nebo jí nechutnalo. Nakonec se přece jenom rozjedla a pomalu přibývá na váze a začíná prospívat. Roste z ní veselé a všetečné koťátko.

Zeptejte se na Mortadelku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI