Elektra

Kočka Elektra

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 5 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.10.2020
Doba v útulku: 2 roky a 2 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
MUDr. Lenka Havlíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elektru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elektru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elektru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elektru

Pár slov o kočičce

Aktuální info:
Elektra se do Sluníčka  vrátila po zhruba půl roce co byla v novém domově, říkáme jí Elinka, v nového domově byla Kaira. Měla úžasný domov s dalšími třemi kočičími kamarády. Poslední dobou však nejstarší kocourek Elinku napadal a to tak ošklivě, že musela žít pod gaučem, kde měla i záchůdek. Elinka onemocněla velikou rýmou, má nízký poměr Albuminu a Globulinu, obáváme se vrácení onemocnění FIP, jejíž léčbu absolvovala v kotěcím věku. Lidští rodiče byly z celé situace zoufalí, snažili se situaci vyřešit, ale marně, šikana ze strany kočiček se stupňovala a tak je Elinka zase u nás, kde bývala poměrně spokojená, ale plachá.
Teď už víme, že potřebuje domov, kde bude raději jedináček a bude v klidnější domácnosti. Je to velice milá kočička, které už moc přejeme, aby jí vyšel domov, kde se bude cítit v bezpečí.
HISTORIE:
Elektra přišla se stejně černým bráškou Luciferkem. Oba byli vyhublí, vůbec nevypadali dobře. Heboučká jiskrná krasavice Elektra onemocněla zákeřnou nemocí FIP. Okamžitě jsme nasadili léčbu, která naštěstí zabrala a z Elektry je opět zdravá krasavice. Je stále dosti ostýchavá, až plašší. Potřebovala by trpělivou rodinu, hodně nevtíravé pozornosti a laskavého zacházení. Určitě se z ní stane věrná společnice a doživotní kamarádka.

Zeptejte se na Elektru

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI