Elektra

Kočka Elektra

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 3 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.10.2020
Doba v útulku: 2 roky a 12 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
MUDr. Lenka Havlíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elektru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elektru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elektru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elektru

Pár slov o kočičce

Aktuální info:
Elektra se do Sluníčka  vrátila po zhruba půl roce co byla v novém domově, říkáme jí Elinka, v nového domově byla Kaira. Měla úžasný domov s dalšími třemi kočičími kamarády. Poslední dobou však nejstarší kocourek Elinku napadal a to tak ošklivě, že musela žít pod gaučem, kde měla i záchůdek. Elinka onemocněla velikou rýmou, má nízký poměr Albuminu a Globulinu, obáváme se vrácení onemocnění FIP, jejíž léčbu absolvovala v kotěcím věku. Lidští rodiče byly z celé situace zoufalí, snažili se situaci vyřešit, ale marně, šikana ze strany kočiček se stupňovala a tak je Elinka zase u nás, kde bývala poměrně spokojená, ale plachá.
Teď už víme, že potřebuje domov, kde bude raději jedináček a bude v klidnější domácnosti. Je to velice milá kočička, které už moc přejeme, aby jí vyšel domov, kde se bude cítit v bezpečí.
HISTORIE:
Elektra přišla se stejně černým bráškou Luciferkem. Oba byli vyhublí, vůbec nevypadali dobře. Heboučká jiskrná krasavice Elektra onemocněla zákeřnou nemocí FIP. Okamžitě jsme nasadili léčbu, která naštěstí zabrala a z Elektry je opět zdravá krasavice. Je stále dosti ostýchavá, až plašší. Potřebovala by trpělivou rodinu, hodně nevtíravé pozornosti a laskavého zacházení. Určitě se z ní stane věrná společnice a doživotní kamarádka.

Zeptejte se na Elektru

Elektra je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Elektra velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI