Elektra

Kočka Elektra

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 10 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.10.2020
Doba v útulku: 1 rok a 7 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
MUDr. Lenka Havlíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elektru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elektru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elektru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elektru

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Elektra je moc krásná, kulaťoučká a již zcela zdravá kočička. Bude jí trochu trvat než si zvykne na nový domov. Při troše trpělivosti z ní bude mazlíček. Je to zcela nekonfliktní kočička, která by potřebovala domov k další kočičce, která jí bude parťákem a oporou.  Jejím novým domovem by měla být klidnější domácnost.
Heboučká jiskrná krasavice Elektra onemocněla zákeřnou nemocí FIP. Okamžitě jsme nasadili léčbu, která naštěstí zabrala a z Elektry je opět zdravá krasavice. Je stále dosti ostýchavá, až plašší. Potřebovala by trpělivou rodinu, hodně nevtíravé pozornosti a laskavého zacházení. Určitě se z ní stane věrná společnice a doživotní kamarádka.
HISTORIE:
Elektra přišla se stejně černým bráškou Luciferkem. Oba byli vyhublí, vůbec nevypadali dobře.

Zeptejte se na Elektru

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI