Bubík

Kocour Bubík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.10.2020
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bubíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bubíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bubíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bubíka

Pár slov o kocourkovi

Maličkého, černobílého Bubíčka je plný útulek. Nestačí mu jedna místnost, než člověk zavře dveře, už je v další místnosti. Je to maličké torpédo, ale „zaplať pánbu“. Je hodně legrační.
Bubíček byl nalezen jeden pozdní páteční večer pod viaduktem v Hrobcích. Měl velikou rýmu, na svůj věk byl maličký, ale naštěstí se měl hned o začátku k světu. Baští, až se mu za ušima dělají boule. Však také podle toho vypadá jeho čumáček, který strčí až na dno misky a nevyndá jej dokud není miska prázdná. Máme z něj velikou radost. Budíček je krásně zbarvený, má trochu delší srst. Je to další kotěcí láska, která hledá vřelý, milující a bezpečný domov.

Zeptejte se na Bubíka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI