Elenka

Kočka Elenka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.2.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elenku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elenku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elenku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elenku

Pár slov o kočičce

Elenka je trochu bojavka. Byla odchycena ke kastraci se svými sourozenici, kteří však na nás útočili a byli to opravdu plašánci. Elenka se pouze bojí, neútočí. Rozhodli jsme se, že zůstane ve Sluníčku, kde podstoupí vymazlovací kůru a budeme jí hledat šťastný domov.

Elenka se tedy lidí bojí hodně, je však krásná chlupatá želvinka, věříme tedy, že si jí někdo hodný vybere, bude s ní mít trpělivost a Elenka mu začne důvěřovat. Je opravdu moc krásná, její srst bude však v budoucnu potřebovat údržbu.

Důležité je, aby v novém domově měla Elenka kočičího mazlivého kamaráda, o kterého by se mohla “opřít”. Je to ještě hodně hravá kočička a díky její nedůvěry k lidem potřebuje kočičího spojence.

Kočička našla domov