Eleonora

Kočka Eleonora

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.3.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Eleonoru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Eleonoru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Eleonoru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Eleonoru

Pár slov o kočičce

Černá kočička Eleonora je hodně mazlivá, spíše dominantní, upřednostňuje se, potřebuje být jedinou kočkou v rodině. Byla přijata s kouřovou kočičkou Valentýnou, obě jsou maminky plachých koťátek.

Na rozdíl od nich mají velkou výhodu, že vyhledávají lidi, milují mazlení. Jsou to mladé kočičky, zhruba dva až tři roky.

Holky jsou buď sestry nebo je Eleonora matkou Valentýny, nevíme.
Černá Eleonora je dominantní, chce všechno jen pro sebe. Nejšťastnější bude, když bude v domácnosti jedinou kočkou. Miluje lidi, hodí se do velké rodiny i s dětmi, k lidem je moc hodná

 

Kočička našla domov