Elke – budoucí nabídka

Kočka Elke – budoucí nabídka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.5.2022
Místo nálezu:Litoměřice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2625
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elke – budoucí nabídku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elke – budoucí nabídku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elke – budoucí nabídku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elke – budoucí nabídku

Pár slov o kočičce

Mourovatá kočička Elke k nám byla přijata se dvěma koťátky, které se narodila cca 27. dubna, želvovinovou Esmínkou a černou Estelkou. Rodinka pochází z jednoho kravína od Lovosic. Elke je už starší kočička, nemá funkční levé očičko a je taková „ježatá“. Je to však velmi zlatá kočička. O koťátka se vzorně stará, pečlivě je střeží a pravidelně je čistí. Zkrátka je to kočičí máma jen pohledět.  Jsme moc rádi, že toto budou její poslední potomci,  Elke si odpočine a snad i později najde vřelou teplou člověčí náruč, která jí lásku a péči, které dosud ona pouze dávala, dostane.

Zeptejte se na Elke – budoucí nabídku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI