Peanut

Kocour Peanut

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.5.2022
Místo nálezu:Lovosice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Hana Mannová
Ev. číslo:2623
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Peanut

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Peanut krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Peanut granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Peanut

Pár slov o kocourkovi

Bílorezavý kocourek Peanut byl nalezen u Lovosic zraněný, pravděpodobně jej srazilo auto. Nalezla ho jedna paní a převezla na veterinární kliniku. Peanut měl zraněný kyčelní kloub, měl pohmožděný močový měchýř a tekutinu v bříšku. Močový měchýř i tekutina se srovnali. Peanut úspěšně podstoupil operaci kyčle.
Peanut je mladý, moc hodný kocourek, je trpělivý a péči o svá zranění přijímá statečně a nebrání se jí. Operace kyčle dopadla výborně, kocourek tlapku krásně používá, byl na kontrole paní doktorkou pochválen.

Zeptejte se na Peanut

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI