Peanut

Kocour Peanut

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 10 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.5.2022
Místo nálezu:Lovosice
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Hana Mannová, Jan Bejček
Ev. číslo:2624
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Peanut

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Peanut krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Peanut granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Peanut

Pár slov o kocourkovi

Bílorezavý kocourek Peanut byl nalezen u Lovosic zraněný, pravděpodobně jej srazilo auto. Nalezla ho jedna paní a převezla na veterinární kliniku. Peanut měl zraněný kyčelní kloub, měl pohmožděný močový měchýř a tekutinu v bříšku. Močový měchýř i tekutina se srovnali. Peanut úspěšně podstoupil operaci kyčle.
Peanut je mladý, moc hodný kocourek, je trpělivý a péči o svá zranění přijímá statečně a nebrání se jí. Operace kyčle dopadla výborně, kocourek tlapku krásně používá, byl na kontrole paní doktorkou pochválen.
Peanut je moc hodný, společenský a hravý kocourek.

Kocourek našel domov