Elton John

Kocour Elton John

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.10.2022
Místo nálezu:Litoměřice
Doba v útulku: 4 měsíce
Umístění kocourka:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
1.5.2022
Ev. číslo:2795
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elton John

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elton John krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elton John granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elton John

Pár slov o kocourkovi

Nádherný půlroční kocourek se jménem Elton John špatně vidí. Přišel k nám po úrazu hlavy, byl ve velmi špatném stavu, přesto se veterinářům povedlo kocourka přivést zpět k životu, ale bohužel se mu nenavrátil zcela zrak. Pohybuje se však jako by žádný handicap neměl.  Je strašně milý, čistotný, záchod si najde bez problémů, je mazlivý, hravý, nechá se chovat a je moc hezký.

 

Zeptejte se na Elton John

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI