Lopuška

Kočka Lopuška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2022
Místo nálezu:Kozlovice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2804
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Lopušku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Lopušku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Lopušku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Lopušku

Pár slov o kočičce

Lopuška, mourovatá kočička ze sedmi koťátek z lesa od Kozlovic. Náhodní pěšší je objevili při procházce a upozornili nás na ně. Koťátka do lesa někdo zřejmě odnesl v papírové krabici, zkrátka se jich někdo tímto bezcitným způsobem zbavil. Všech sedm koťat mělo nízkou váhu, malá Lopuška vážila 682 gramů. Trvalo nám celé tři dny než jsme všechna koťátka pochytali. Museli jsme použít sklopce, ale naštěstí se podařilo mourovatce pochytat.
Lopuška je to krásná mourinka, ještě dosti vyjevená z toho kde se to najednou ocitla, ale teď už bude jenom dobře. Naštěstí krásně baští, dovádí se sourozenci. Zkrátka si konečně bude moci užít bezstarostné kotěcí radovánky.

Zeptejte se na Lopušku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI