Fabiška

Kočka Fabiška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2648
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fabišku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fabišku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fabišku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fabišku

Pár slov o kočičce

Fabiška je trochu plašší kočička. Bude potřebovat trpělivější domov než si na své nové lidi a prostředí zvykne, avšak je to mladá kočička a za trpělivost se stonásobně odmění. Ze zkušeností víme, že plašší a odtažitější kočičky jsou o to víc vděčné a mazlivé, poté co si na zvyknou. Zkrátka odměna po určité námaze je o to sladčí.

Zrzavé koťátko Fabiška, který je od svého brášky Fanfulínka sotva rozpoznatelná,  přišla se svoují maminkou Ferdinandou a dvěma sourozenci  kravína u Klapí, je to další rodinka z této lokality.  Fabiška je maličko bojavá a unudlaná šmudlinka, která je však velmi mladá a tak si na lidi okolo sebe zvykne. Je to sladká kočička, která se rozkoukává a zkoumá nové okolí a pomalu se začíná i škádlit se svými sourozenci.

Zeptejte se na Fabišku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI