Fanfulínek

Kocour Fanfulínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 1 rok a 10 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2649
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fanfulínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fanfulínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fanfulínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fanfulínka

Pár slov o kocourkovi

 

Fanfulínek je trochu plašší kocourek. Bude potřebovat trpělivější domov než si na své nové lidi a prostředí zvykne, avšak je to mladý kocourek a za trpělivost se stonásobně odmění. Ze zkušeností víme, že plašší a odtažitější kočičky jsou o to víc vděčné a mazlivé, poté co si na zvyknou. Zkrátka odměna po určité námaze je o to sladčí.

Zrzavé koťátko Fanfulínek, který je od své sestřičky Fabišky rozesnatelný pouze podle světlejší bradičky, přišl se svoují maminkou Ferdinandou a dvěma sourozenci  kravína u Klapí, je to další rodinka z této lokality.  Fanfulínek je maličko bojavý a unudlaný šmudlínek, který je však velmi mladý a a tak si na lidi okolo sebe zvykne. Je to sladký kocourek, který se rozkoukává a zkoumá nové okolí a pomalu se začíná i škádlit se svými sourozenci.

Kocourek našel domov