Fanfulínek

Kocour Fanfulínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2649
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fanfulínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fanfulínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fanfulínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fanfulínka

Pár slov o kocourkovi

Zrzavé koťátko Fanfulínek, který je od své sestřičky Fabišky rozesnatelný pouze podle světlejší bradičky, přišl se svoují maminkou Ferdinandou a dvěma sourozenci  kravína u Klapí, je to další rodinka z této lokality.  Fanfulínek je maličko bojavý a unudlaný šmudlínek, který je však velmi mladý a a tak si na lidi okolo sebe zvykne. Je to sladký kocourek, který se rozkoukává a zkoumá nové okolí a pomalu se začíná i škádlit se svými sourozenci.

Zeptejte se na Fanfulínka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI