Fernet

Kocour Fernet

Pohlaví: Kocour
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.7.2023
Místo nálezu:Horní Beřkovice
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3054
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ferneta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ferneta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ferneta granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ferneta

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Fernetek má už téměř ránu na hlavičce zahojenou. Je to ohromný mazel, miluje lidi a vůbec se nám nechce ho vracet zpět do lokality. Protože je již starší, má malou šanci na nový domov, je to moc smutné.

Byli jsme požádáni o záchranu kocourka z Horních Beřkovic, který měl ošklivou, zapáchající ránu na hlavě. Kocourek údajně nikomu nepatřil, chodil jíst k paní, která měla sama dvě kočky a psa. Kocourka jsme nechali ošetřit, byl vykastrován, je starší, srst nemá vůbec v dobré kondici, má pouze jeden zub – špičák.

Jeho srst se při dobré stravě zajisté brzy dá do pořádku. Je to pěkný kocourek, přestože je starší, určitě bude vděčný za klidný, milující a bezpečný domov.

Zeptejte se na Ferneta

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI