Xsara

Kočka Xsara

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.7.2023
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Ev. číslo:3050
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Xsaru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Xsaru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Xsaru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Xsaru

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Z maličkého koťátka je nyní nádherná slečna s jemnou delší srstí s neskutečně kontaktní povahou. Miluje lidi, je hodně hravá, potřebuje kočičího kamaráda.

V pondělí bylo přijato koťátko, holčička Xsara ze Štětí. Maličká při přijetí vážila 140 gramů, její  věk je však dva až tři týdny. Xsara byla hodně droboučká, na svůj věk maličká, nechtělo se jí baštit. Již dva dny je krmena lahvičkou s mlékem, stále se však nepřisála, mléko je třeba  do pusinky kapat, ale s polykáním též nic moc. Nakonec dostala antibiotika a během pár dní začala baštit. Holčička roste jako z vody, začala už jíst i konzervu a řádit umí jako velké kotě. Je neskutečně závislá na své krmičce. Xsara je v depozitu u Jitky v Roudnici n.L.

Kočička našla domov