Fleky

Kocour Fleky

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.7.2022
Místo nálezu:Mělník
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2708
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Flekyho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Flekyho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Flekyho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Flekyho

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Fleky byl předán majitelem na vetrinární kliniku se zlomeninami zadní nožičky, usuzujeme, že zranění je po autonehodě. Fleky absolvoval dvě operace – kyčle a extrakci kloubní hlavice a dále operaci zlomeniny kotníku, který byl zafixován hřeby. Fleky je velký mazel a bojovník. Určitě se rychle zotaví a bude hledat milují domov se zodpovědnými ochránci.

Zeptejte se na Flekyho

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI