Valettka

Kočka Valettka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 9 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.7.2022
Místo nálezu:Krabčice
Doba v útulku: 1 rok a 7 měs.
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Ev. číslo:2709
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Valettku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Valettku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Valettku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Valettku

Pár slov o kočičce

Bílomourovatá kočička Valettka byla nalezena v Krabčicích s ošklivou ranou na tváři. Holčička je trochu plašší, ale je mladá a brzy se rozkouká. Je to křehká kočička, která asi nezažila zatím moc hezkých věcí. U nás se dá do pořádku a bude z ní určitě ohromná mazlinka.

Valettka se svou sestříčkou Clariskou putovaly do vymazlovacího depozita k tetě Jitce, kde se jim dostává individuální péče a z obou holčiček se stávají mazlinky a lidi milující tvorečci.

Zeptejte se na Valettku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI