Frankie Mia Rasputinová

Kočka Frankie Mia Rasputinová

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.7.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Frankie Mia Rasputinová

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Frankie Mia Rasputinová krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Frankie Mia Rasputinová granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Frankie Mia Rasputinová

Pár slov o kočičce

Kočička Frenkie Mia Rasputinová se přitoulala k rodině, kde byla pojmenována a vykastrována. Dál se o ní bohužel rodina z vážných důvodů postarat nemůže, proto nás pán s těžkým srdcem požádal o pomoc. Je moc milá, mazlivá, čistotná a krásná. Věk odhadujeme 1- 1,5 roku.
Frankie musí být v novém domově jedináčkem. Ostatní zvířátka psychicky nezvládá. Jinak je to úžasná kočička, která se chce stále jen mazlit, chovat a je velmi hravá. Hodí se i do rodiny s více členy či s dětmi, kde nebude nikdy nuda.

 

Kočička našla domov